Address data

ul. Studzienna 36
87-100 Toruń
Voivodeship

phone: +48 56 647 18 01
fax: +48 56 623 16 46
e-mail: biuro@pagacz.com.pl

Contact person

The company's activities

Sector of activity : Other segments
Sector EDF : Air and missile defence, Ground combat, Materials and components
Exemplary products/services : Sprzęt optyczny (peryskopy, celowniki, kątomierze artyleryjskie), sprzęt optyczny do wozów bojowych, sprzęt do kierowania ogniem dla artylerii, baterie do przeciwpancernego pocisku kierowanego Spike, baterie do wyrobów wojskowych, urządzenia do czyszczenia armat, wkładki do kół do pojazdów wojskowych i policyjnych. Części zamienne do uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

Company description

Firma Pagacz i Synowie posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji dostaw specjalistycznego sprzętu dla wojska, policji oraz pozostałych służb mundurowych.

Przez cały okres działalności firmy zyskaliśmy rzeszę zaufanych Klientów idealnie dopasowując się do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Nasz zespół to połączenie profesjonalizmu, młodości i dynamiki z wieloletnim doświadczeniem eksperckim byłych oficerów Wojska Polskiego. Zdobyte przez nas doświadczenia umożliwiają nam płynnie łączyć praktykę i wiedzę nabytą podczas trwania zagranicznych misji wojskowych ze specyfiką zadań wyniesioną w trakcie służby w jednostkach liniowych i logistycznych Wojska Polskiego.

Zatrudniamy specjalistów z dziedziny łączności, optyki, uzbrojenia, służby czołgowo-samochodowej.

Naszymi Klientami są m.in.: Wojskowe Regionalne Bazy Logistyczne, jednostki Wojsk Specjalnych, Komendy Portów Wojennych, Wojskowe Warsztaty Techniczne, Służba Ochrony Państwa, cywilne porty lotnicze, Wojskowe Oddziały Gospodarcze, Komenda Główna Policji, Komendy Wojewódzkie Policji, NATO Support and Procurement Agency w Luxemburgu oraz następujące armie NATO: Belgii, Holandii, Finlandii, Hiszpanii, Litwy, Czech i Słowenii.