Dane adresowe

ul. Lipowa 30 lok. 104
15-427 Białystok
Województwo Podlaskie

tel: +48 519 110 727
e-mail: office@b4limits.pl

Osoba kontaktowa

małe przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Elektronika
Sektor EDF : Innowacyjne technologie obronne, Obrona powietrzna i przeciwrakietowa, Technologie przełomowe, Walka powietrzna
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : jammery, radioelektronika, zakłócanie sygnałów radiowych
Przykładowe produkty/usługi : Defender WB6000: Zagłuszarka przeznaczona do w pełni reaktywnego działania w paśmie 20 MHz do 6 GHz. Przeznaczona do efektywnej neutralizacji BSP przetwarzająca jednocześnie dowolnie wybrane pasma o szerokości do 3000 MHz o sumarycznej mocy wyjściowej 600W. Defender Manpack: Jammer przenośny.

Opis spółki

Spółka B4 Limits z Białegostoku posiada ponad 9 letnie doświadczenie w zagadnieniach związanych z zakłócaniem sygnałów radiowych.  Wysoko wykwalifikowana kadra B4 Limits, w dużej mierze posiadająca stopnie doktora, tworzy trzon zespołu, który od lat zdobywa doświadczenie we współpracy z producentami jammerów, które stosowane są poprzez wiodące wojska świata.  Zespół stworzył skuteczny, efektywny i precyjny jammer WB6000 i jego warianty łącznie z manpackiem (jammer przenośny).

Wszystkie urządzenia linii Defender posiadają możliwość zakłócania od 20 MHz do 6 GHz w trzech różnych trybach pracy – aktywny, semi-reaktywny i reaktywny.  Operator ma pełną możliwość selekcji pasm i może w przypadku WB6000 ustawić zagłuszanie do 3000 MHz pasma jednocześnie, a w przypadku manpacka do 800 MHz jednocześnie.  Jammery Defender posiadają możliwość obsługi anten kierunkowych i dookólnych.  Wyposażenie jammera Defender obejmuje także źródła zasilania i akcesoria.  Produkty są całkowicie polskiej  myśli technicznej ze wszystkimi kluczowymi elementami wytworzonymi na terenie Polski.