Dane adresowe

ul. Ignacego Mościckiego 1
24-110 Puławy
Województwo Lubelskie

tel: +48 608 030 071
e-mail: info@bulletprove.com

Osoba kontaktowa

małe przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment morski, Segment powietrzny, Segment lądowy, Elektronika, Inne
Sektor EDF : Cyber, Innowacyjne technologie obronne, Materiały i komponenty, Obrona powietrzna i przeciwrakietowa, Obrona przed bronią masowego rażenia (CBRN), biotechnologia, czynniki ludzkie, reakcja medyczna, Odporność energetyczna i transformacja środowiskowa, Przestrzeń kosmiczna, Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność, Przewaga informacyjna (C4ISR), Sensory, Symulacje i szkolenia, Technologie przełomowe, Transformacja cyfrowa, Walka lądowa, Walka morska, Walka podwodna, Walka powietrzna
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : embedded, oprogramowanie, oprogramowanie fuzji danych/fuzji sensorów, projektowanie systemów wbudowanych, systemy wsparcia szkolenia strzeleckiego, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe
Przykładowe produkty/usługi : BulletProve Target Camera System – system wsparcia szkolenia strzelców długodystansowych składający się z zestawu kamer celu, stacji meteorologicznych i detektorów trafienia w gong; Prace B+R, m.in. realizowane komercyjnie, jak i w projektach złożonych w konkursach PERUN czy EDF.

Opis spółki

BulletProve (BP) to polskie MŚP skupiające się na usługach badawczo-rozwojowych, chociaż firma prowadzi także wewnętrzne projekty. BP zostało założona w 2019 roku, bazując na wcześniejszym doświadczeniu właściciela w sektorze obronnym.

Główny obszar zainteresowania firmy to zastosowanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa. Dzięki doświadczeniu w dziedzinach, takich jak optyka, balistyka czy projektowanie, firma tworzy rozwiązania oparte na AI/ML, opierając się na szerokim zrozumieniu różnych zagadnień technicznych środowisk, w których algorytmy te są stosowane.

Oprócz sektora obronnego, firma pracuje nad rozwiązaniami AI dla innych rynków, np. diagnostyka medyczna, sensory EMG do monitorowania sprawności fizycznej czy systemy selekcji kandydatów dla firm rekrutacyjnych.

Jako MŚP BP posiada ograniczone możliwości produkcyjne, ale jest w stanie dostarczyć, oprócz oprogramowania, demonstratory technologiczne, systemy proof-of-concept oraz pełne projekty dla całych instalacji, zwłaszcza w dziedzinie optoelektroniki/obrazowania, obliczeń AI na krawędzi oraz systemów wbudowanych do integracji z innymi urządzeniami, np. pojazdami bezzałogowymi.