Dane adresowe

ul. Cieszyńska 23g
43-170 Łaziska Górne
Województwo Śląskie

tel: + 48 24 285 00 44
e-mail: sekretariat@odlewniakutno.eu

Osoba kontaktowa

duże przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment lądowy
Sektor EDF : Materiały i komponenty, Walka lądowa
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : korpusy pocisków aryleryjskich, korpusy pocisków moździerzowych, żeliwne elementy maszyn i pojazdów bojowych
Przykładowe produkty/usługi : Korpusy pocisków moździerzowych kalibru 120mm i mniejszych wykonywanych w technologii odlewania żeliwa.

Opis spółki

Jesteśmy nowoczesną odlewnią oferującą produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe z żeliwa szarego i sferoidalnego. Produkcja odbywa się zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oczekiwanych od liderów branży.

Zapewniamy obsługę pełnego procesu produkcji od przygotowania projektu dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej, poprzez modelowanie, wykonanie odlewów, obróbkę, malowanie, na kompletacji i dostawie kończąc.

Gwarantujemy szybki czas wdrożenia produktu oraz maksymalną powtarzalność jakościową i wymiarową wyrobów. Systematycznie inwestujemy w innowacyjne technologie, które pozwalają na zwiększenie oferty produkcyjnej i jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb klientów.

Dbamy o to, by nasz rozwój był przyjazny środowisku, implementując energooszczędne rozwiązania techniczne, zmniejszające negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne. Działamy według Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 certyfikowanego przez QS Zurich. Posiadamy koncesję MSWiA na wytwarzanie i obrót specjalny nr B-067/2024, a także certyfikację PCBC w zakresie Wewnętrznego Systemu Kontroli nr W-516/1/2023.