Dane adresowe

ul. Trakt św. Wojciecha 336
80-001 Gdańsk
Województwo Pomorskie

tel: +48 602 371 475
e-mail: info@explosive.pl

Osoba kontaktowa

mikroprzedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment morski, Segment lądowy
Sektor EDF : Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność, Symulacje i szkolenia
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : ALARP, EOC, EOD, geodezyjne usługi, nadzór saperski, niewybuchy, niewypały, pomiary, rozminowanie, szkolenia, transport, usługi saperskie, UXO, wybuchowe, wyburzanie
Przykładowe produkty/usługi : Oczyszczanie z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych na obszarach lądowych i wodnych, nadzory saperskie, pomiary magnetometryczne, magazynowanie, transport i utylizacja przedmiotów wybuchowych, wyburzanie metodą wybuchową, usługi geodezyjne, czarter jednostek pływających, wycinki, szkolenia, ekspertyzy i analizy historyczne i techniczne, pojemniki przeciwwybuchowe, certyfikacja

Opis spółki

Historia naszej firmy sięga początku 1991 i rozpoczęcia działalności od projektowania i wykonywania wyburzeń metodą wybuchową.

Z czasem zakres prac poszerzył się o szkolenia i doradztwo techniczne, oczyszczanie z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego, nadzory saperskie, pomiary gruntów, pomiary geodezyjne, magazynowanie, transport i utylizację przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych, specjalistyczne ekspertyzy. Nie ograniczamy jednak katalogu usług wyłącznie do tego typu prac. Zaplecze sprzętowe i uniwersalność naszej kadry pozwalają nam podejmować nowe wyzwania.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i uprawnienia. Mamy doświadczenie w realizacji usług w kraju i za granicą, współpracujemy z kontrahentami z całego świata. Jesteśmy zarejestrowani w oficjalnych bazach dostawców NATO oraz rządu USA. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców Branży Saperskiej.

Naszym celem jest stałe rozwijanie kompetencji i udoskonalanie sprzętu do prac. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie, czego potwierdzeniem są liczne referencje od naszych kontrahentów. Chcemy mieć realny wpływ na jakość i kompleksowość pomiarów i prac saperskich w Polsce.