Dane adresowe

Ostaszewo 57H
87-148 Łysomice
Województwo Kujawsko-Pomorskie

tel: +48 693950470
e-mail: biuro@sohbi.pl

Osoba kontaktowa

średnie przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment morski, Segment powietrzny, Segment lądowy, Inne
Sektor EDF : Innowacyjne technologie obronne, Materiały i komponenty, Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : kamizelka, kamizelka kuloodporna, kamizelki kuloodporne, płyty balistyczne, sohbi
Przykładowe produkty/usługi : Kamizelka kuloodporna SCPL01-K3/K5A-T-W Płyta balistyczna SCPL01-K3/K5A-T-W Modułowa kamizelka taktyczna SCPL03

Opis spółki

Sohbi Craft Poland jest pierwszą zlokalizowaną w Europie fabryką z japońskiej grupy Sohbi. Zakład w Ostaszewie rozpoczął działalność produkcyjną w 2008 r.. W ramach Core Business’u współpracujemy głównie z przemysłem motoryzacyjnym i AGD (m.in. Toyota Boshoku, Daikin, Toyoda Gosei, Panasonic), do których dostarczamy komponenty tłoczone, z różnego typu materiałów (stal, aluminium, mosiądz, miedź).

Posiadamy koncesję na wytwarzanie wyrobów o przeznaczaniu policyjnym i wojskowym, produkując w ramach koncesji kamizelki kuloodporne w najwyższej, V klasie odporności wg polskiej normy, z wykorzystaniem zaprojektowanych przez nas płyt balistycznych z innowacyjną powłoką antyrykoszetową.

Posiadamy własne biuro projektowe, park maszynowy do przetwórstwa metalu oraz szwalnię. Możemy zaoferować współpracę firmom z sektora obronnego w ramach wytwarzania elementów do pojazdów wojennych, jednostek pływających, statków powietrznych i opancerzenia.