Dane adresowe

ul. Gdańska 12A
83-047 Pomlewo
Województwo Pomorskie

tel: +48 530 333 602
e-mail: hydromech@hydromechsa.pl

Osoba kontaktowa

małe przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment morski, Segment lądowy
Sektor EDF : Obrona powietrzna i przeciwrakietowa, Walka lądowa, Walka podwodna
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : mobilne maszty antenowe, podpory poziomujące i stabilizujace, remonty hydrauliki okrętów, remonty maszyn i urządzeń, serwis hydrauliki siłowej, siłowniki hydrauliczne, stanowiska prób napędów i mechanizmów, układy hydrauliki siłowej, zasilacze hydrauliczne
Przykładowe produkty/usługi : Mobilne maszty antenowe o wysokości rozwinięcia do 38 m – dojazd w terenie i zapewnienie stabilnej praca na wysokości urządzeń antenowych, głowic optoelektronicznych i innych detektorów. Stanowiska kontrolno-badawcze, np. badanie wahaczy zawieszenia czołgu, silników hydraulicznych i elektrycznych, siłowników hydraulicznych, hydroakumulatorów, itp.

Opis spółki

HYDROMECH SA jest firmą prywatną z kapitałem polskim i z 40-letnim doświadczeniem w działalności produkcyjnej i handlowej. Świadczymy usługi serwisowe z zakresu hydrauliki siłowej i mechaniki oraz realizujemy indywidualne projekty konstrukcyjno-wdrożeniowe. Nasze zaplecze produkcyjno-montażowe zapewnia możliwość oferowania usług z zakresu obróbki mechanicznej, montażu urządzeń i konstrukcji. Produkujemy specjalistyczne narzędzia i planetarne (satelitowe) silniki hydrauliczne. Wykonujemy prace montażowo-serwisowe dla branży obronnej i morskiej. Projektujemy i wykonujemy układy hydrauliczne do napędu i sterowania maszyn m.in. w branży energetycznej.