26.04.2024

Blisko 250 uczestników zgromadził Dzień Informacyjny EDF zorganizowany po raz pierwszy w Warszawie.

Wydarzenie zrealizowane we współpracy Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz przy wsparciu Sieci Badawczej Łukasiewicz (Instytut Metali Nieżelaznych) oraz Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. stanowiło okazję do poznania założeń Europejskiego Funduszu Obronnego oraz zakresu wsparcia udzielanego polskim innowatorom oraz ośrodkom naukowo-badawczym i przemysłowym sektora obronnego przez resort obrony narodowej.

Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie aplikować o środki z funduszu oraz jakie korzyści mogą wyniknąć z udziału w projektach finansowanych przez EDF.

EDF Info Day to także sesja w formule matchmaking, podczas której uczestnicy wydarzenia mogli nawiązać dwustronne kontakty, przedstawić swoje firmy oraz instytucje, a także wymienić się pomysłami na projekty w ramach EDF.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu EDF Info Days, które już za miesiąc w Brukseli. Informacje dostępne na stronie Komisji Europejskiej.

Poniżej znajdą Państwo materiały oraz zdjęcia z konferencji.

powrót do listy