Organizacja przez MRiT stoiska informacyjnego podczas Targów Defence Service Asia Exhibition and Conference (DSA) w Kuala Lumpur

22.03.2024

Ministerstwo Rozwoju i Technologii, we współpracy z Ambasadą RP w Kuala Lumpur, organizuje stoisko informacyjne na odbywających się w Kuala-Lumpur (Malezja) targach Defence Service Asia Exhibition and Conference (DSA). Wydarzenie będzie odbywać się w dniach  6-9 maja 2024 r.

Międzynarodowe targi DSA (Defence Services Asia) są jednym z najważniejszych wydarzeń dedykowanych promocji sektora przemysłu obronnego i bezpieczeństwa w Azji. Przedsięwzięcie współorganizowane jest cyklicznie od 1988 roku, już od lat we współpracy z malezyjskimi resortami publicznymi – Ministerstwem Obrony Narodowej oraz Ministerstwem Spraw Wewnętrznych.

Udział w targach DSA biorą wystawcy  z całego świata, co pozwala na przedstawienie oferty polskiego sektora obronnego i zapoznanie się z nią zarówno przez właściwe instytucje malezyjskie, jak i reprezentujące państwa sąsiednie, a także potencjalnych partnerów biznesowych z tego obszaru.

W związku z powyższym Ministerstwo Rozwoju i Technologii zwraca się z uprzejmą prośbą do sektorowych podmiotów przemysłowo-usługowych zainteresowanych wypromowaniem się na rynku azjatyckim o informację:

  1. Czy wyrażają Państwo  zainteresowanie skorzystaniem z powierzchni stoiska np. w celu odbycia spotkań z potencjalnymi partnerami zagranicznymi?
  2. Czy deklarują Państwo przekazanie materiałów informacyjnych nt. oferty Państwa firmy w celu ich dystrybucji na ww. stoisku informacyjnym?

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą prosimy o przekazanie odpowiedzi do końca dnia 12 kwietnia br. (piątek) na adres mailowy natalia.kotas@mrit.gov.pl.

Link do strony targów DSA : https://www.dsaexhibition.com/about-dsa-2024

powrót do listy