31.01.2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu kieruje do polskich podmiotów branży lotniczo-kosmicznej uprzejme zaproszenie do wspólnego udziału (w ramach polskiego stoiska narodowego) w jednym z największych wydarzeń targowych sektora obronnego w Ameryce Łacińskiej i na świecie – FIDAE 2024 w Santiago de Chile.

FIDAE to najliczniej odwiedzane targi branżowe w Chile – w poprzedniej edycji wzięło udział ponad 70 tys. odwiedzających. Wydarzenie to cieszy się niesłabnącą popularnością i stwarza duże możliwości szerszej ekspansji na rynki latynoamerykańskie.

Tegoroczne międzynarodowe targi sektora obronnego, lotniczego i kosmicznego FIDAE odbędą się w dniach 9-14 kwietnia br. Wydarzenie rokrocznie przyciąga największych światowych producentów i dostawców w przemyśle wysokich technologii.

Polską obecność na wydarzeniu zapewnia i koordynuje Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Santiago de Chile. Udział zainteresowanych polskich firm w aktywności narodowego stoiska w tych targach jest bezpłatny.

Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się za pośrednictwem specjalnego internetowego formularza – wypełnione kwestionariusze przyjmowane są do 23 lutego 2024 r.

ZBH zaprasza firmy z szeroko rozumianego sektora lotniczego i kosmicznego, w szczególności z segmentów:

  • lotnictwo cywilne i komercyjne,
  • lotnictwo wojskowe i służb państwowych,
  • usługi utrzymania samolotów/śmigłowców,
  • wyposażenie lotnisk i usługi jego utrzymania,
  • technologie kosmiczne,
  • bezpieczeństwo wewnętrzne,
  • drony i technologie autonomiczne.

Bliższe informacje o targach można znaleźć na oficjalnej stronie FIDAE.

Warunkiem uczestnictwa w tym wydarzeniu na stoisku PAIH jest bezpłatna rejestracja pod linkiem. Formularze są przyjmowane do 23 lutego br.

Wszelkie zapytania w sprawie uczestnictwa prosimy kierować pod adresy specjalistów PAIH: adam.pejcha@paih.gov.pl, tomasz.bajon@paih.gov.pl.

powrót do listy