19.06.2024

Ministerstwo Rozwoju i Technologii, we współpracy z Ambasadą RP w Manili, organizuje stoisko informacyjne na odbywających się w Manili  (Filipiny) targach Asian Defense and Secutity Exhibition. Wydarzenie zaplanowano na  25-27 września 2024 r.

ADAS to największe i najważniejsze targi branży obronnej i bezpieczeństwa na Filipinach, skupiające przedstawicieli rządów, sił zbrojnych, policji, służb ratowniczych oraz przedsiębiorstw z całego świata. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę do prezentacji najnowszych technologii, systemów i rozwiązań z zakresu obronności, bezpieczeństwa.

Targi stanowią również forum wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązywania strategicznych partnerstw  pomiędzy kluczowymi interesariuszami z regionu Azji i Pacyfiku.

Podczas ADAS zostanie zaprezentowany szeroki wachlarz rozwiązań, obejmujący zaawansowane systemy uzbrojenia, technologie obrony cybernetycznej, innowacyjne narzędzia z zakresu bezpieczeństwa publicznego oraz nowoczesne strategie zarządzania kryzysowego.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zwraca się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie przez firmy sektora obrony i bezpieczeństwa zainteresowania wydarzeniem, a w szczególności  informacji na temat ewentualnego zainteresowania skorzystaniem z powierzchni stoiska np. w celu odbycia spotkań z potencjalnymi partnerami zagranicznymi oraz zadeklarowania przekazania materiałów informacyjnych nt. oferty Państwa firmy w celu ich dystrybucji na ww. stoisku informacyjnym

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą prosimy o przekazanie odpowiedzi do końca dnia 9 września (poniedziałek) na adres mailowy natalia.kotas@mrit.gov.pl.

Link do strony targów ADAS : https://www.adas.ph/

powrót do listy