Dane adresowe

Plac Kaszubski 8/311
81-350 Gdynia
Województwo Pomorskie

tel: + 48 662 177 910
e-mail: contact@apsystems.tech

Osoba kontaktowa

Dariusz Wichniarek
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

tel: +48 606 309 446
e-mail: d.wichniarek@apsystems.tech

https://apsystems.tech/

średnie przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment powietrzny
Sektor EDF : Innowacyjne technologie obronne, Materiały i komponenty, Obrona powietrzna i przeciwrakietowa, Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność, Sensory, Symulacje i szkolenia, Technologie przełomowe, Walka powietrzna
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : APS, systemy antydronowe, systemy radarowe
Przykładowe produkty/usługi : 1. Przenośny system CUAS SKYctrl - wyjątkowo szybki czas instalacji, sprawdzony w polu walki. 2. Mobilny system SKYctrl - w pełni modułowy i konfigurowalny kompleksowy system antydronowy. 3. Kontenerowy system SKYctrl - zintegrowany z mobilnym kontenerem, pełna funkcjonalność systemu zarówno na pojeździe jak i w terenie.

Opis spółki

Advanced Protection Systems S.A. to zaawansowana technologicznie firma, której akcjonariuszami są polskie osoby prywatne, działająca w sektorze obronnym. Firma opracowała i skomercjalizowała skalowalny, modułowy system SKYctrl do zwalczania BSP, który służy do identyfikacji, śledzenia, klasyfikacji i neutralizacji dronów.

Podstawą systemu SKYctrl są radary FIELDctrl, których działanie oparte jest na zastrzeżonej, unikalnej technologii radarowej 3 Dimentional Multipule Input – Multiple Output (MIMO). Systemy SKYctrl oraz radary FIELDctrl są w całości autorskim rozwiązaniem APS, opracowanym we własnym zakresie bez pomocy podmiotów trzecich. Technologia będąca bazą dla radarów i systemów APS jest wolna od ograniczeń ITAR, a wszystkie komponenty są produkowane przez APS w Polsce.