Dane adresowe

ul. Puławska 145
02-715 Warszawa
Województwo Mazowieckie

tel: +48 22 299 20 50
e-mail: info@n7space.com

Osoba kontaktowa

średnie przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Inne
Sektor EDF : Przestrzeń kosmiczna
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : embedded, kosmos, oprogramowanie, oprogramowanie pokładowe, przestrzeń kosmiczna
Przykładowe produkty/usługi : • Lotne oprogramowanie embedded dla komputerów pokładowych, ładunków użytecznych, instrumentów oraz sensorów • Kwalifikowane oprogramowanie krytyczne zgodne ze standardami ECSS • Biblioteka CANopen kwalifikowana do zastosowań w segmencie kosmicznym (https://canopen.space) • Oprogramowanie rozruchowe zgodne ze standardem SAVOIR oraz biblioteki sterowników dla mikrokontrolerów z rodziny ARM i Leon (https://bootloader.space) • Wsparcie w implementacji narzędzi MBSE • Niezależna walidacja i weryfikacja oprogramowania (ISVV)

Opis spółki

N7 Space jest warszawskim sofware house’m specjalizującym się w oprogramowaniu embedded dla sektora kosmicznego oraz w rozwiązaniach opartych na automatycznym generowaniu i walidowaniu kodu (Model-Based Software/System Engineering).

Współpracujemy z agencjami kosmicznymi i podmiotami komercyjnymi, jak również aktywnie wspieramy misje naukowe. Jesteśmy w stanie dostarczyć oprogramowanie, wytworzone i zweryfikowane w projektach Europejskiej Agencji Kosmicznej, do praktycznie niemal każdego typu misji kosmicznej. Nasza oferta obejmuje wytwarzanie dedykowanego, niezawodnego oprogramowania dostosowanego do specyfiki konkretnej misji satelitarnej.

Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania pokładowego do zaawansowanych systemów satelitarnych. Nasze rozwiązania są łatwo modyfikowalne i skalowalne do różnych misji satelitarnych, włączając w to najbardziej zaawansowane technicznie misje naukowe. Oferujemy również dedykowane oprogramowanie dla szerokiego zakresu systemów pokładowych opartych na powszechnie stosowanych w małych misjach satelitarnych mikrokontrolerach SPARC lub ARM, z aplikacjami uruchamianymi w systemach operacyjnych czasu rzeczywistego (RTOS) lub bez systemu operacyjnego (bare-metal).