Dane adresowe

ul. Jerzego z Dąbrowy 5d
Kod pocztowy 77-300 Człuchów
Województwo Pomorskie

tel: +48 59 83 444 88
fax: + 48 59 83 456 05
e-mail: biuro@partnersystems.pl

średnie przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment lądowy
Sektor EDF : Obrona przed bronią masowego rażenia (CBRN), biotechnologia, czynniki ludzkie, reakcja medyczna, Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność, Walka lądowa
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : dezynfekcja, filtry, odsalanie, partner
Przykładowe produkty/usługi : Filtr przenośny wody FPW-50, Filtr przenośny wody FPW-350, filtr przewoźny wody FPW-2, Kontenerowa stacja odsalania KMO, tabletki do dezynfekcji wody, tabletki do dezynfekcji powierzchni, filtry indywidualne do wody.

Opis spółki

Firma Partner Systems jest całkowicie polską, samodzielną firmą. Siedziba Spółki znajduje się w Człuchowie, w województwie pomorskim. Jako przedsiębiorstwo funkcjonuje od 2000 roku. Spółka od 2005 r. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001, AQAP 2110 oraz uprawnienia w zakresie obrotu specjalnego (Koncesja B-022/2010).

Główny obszar działalności firmy to szeroko pojęte systemy oczyszczania i magazynowania wody w warunkach kryzysowych. Produkowane systemy przeznaczone są do pracy w warunkach awaryjnego zaopatrywania w wodę. Filtry usuwają z wody m.in. zanieczyszczenia biologiczne, chemiczne, radioaktywne, chlorki sodu i sole metali ciężkich.

Filtry mogą być również wykorzystywane w obranie cywilnej lub w przypadku awaryjnego zaopatrywania w wodę pitną ludności, szpitali, ośrodków wypoczynkowych, itp.

 

Potwierdzeniem jakości oferowanych produktów i usług jest szereg listów referencyjnych wystawionych przez podmioty działające m. in. na rzecz Ministerstwa Obrony Narodowej RP.