Dane adresowe

Mazowiecka 17
50-412 Wrocław
Województwo Dolnośląskie

tel: 71 34 38 388
fax: 71 34 38 388
e-mail: rekord.recepcja@halenamiotowe.com.pl

Osoba kontaktowa

Małgorzata Nataluk
International Relations Manager

tel: +48 605 035 567
e-mail: malgorzata.nataluk@halenamiotowe.com.pl

https://halenamiotowe.com.pl/

duże przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment powietrzny, Segment lądowy
Sektor EDF : Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : agregaty, hangar, hangary, namiot, namioty, rekord
Przykładowe produkty/usługi : Hangary typu RFS z systemem bram przeznaczone do obsługi sprzętu wojskowego w tym samoloty, śmigłowce. Hale socjalno-bytowe z wyposażeniem kwaterunkowym, kuchennym, stołówkowym, infrastrukturą polową. Namiot techniczny MNT- militarny namiot zabezpieczający wykonywanie prac obsługowo-naprawczych uzbrojenia i sprzętu wojskowego w warunkach polowych.

Opis spółki

Wynajem, produkcja, projektowanie i sprzedaż hal namiotowych i wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem użytkowym np. hangary, warsztaty, garaże, zakwaterowanie, stołówki, kuchnie, inne socjalne.
Wyposażenie umożliwiające skonfigurowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz zagospodarowaniem infrastruktury zewnętrznej: kompleksowe wyposażenie hal sypialnych, kuchni polowych w tym kuchni kontenerowych, stołówek, kontenery myjkowe, chłodnie kontenerowe, pralnie polowe, agregaty prądotwórcze, klimatyzatory, nagrzewnice, kotłownie kontenerowe, maszty oświetleniowe, wózki widłowe, ogrodzenia, zbiorniki na płyny, zbiorniki na paliwo, urządzenia sanitarne, myjnie samochodowe, drogi tymczasowe, podbudowa. Rekord to partner na polskim i europejskim rynku sezonowych i całorocznych hal namiotowych. W 2004 roku firma otrzymała NATO Entity Code i została włączona do grona dostawców usług i sprzętu dla armii sojuszniczej. Wykonujemy dostawy i usługi dla armii polskiej, amerykańskiej, niemieckiej oraz angielskiej. Firma od roku 2010 jest uczestnikiem programu „Rzetelna Firma” i posiada certyfikat rzetelności poświadczający brak przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A.