Dane adresowe

ul. Ratuszowa 11
03-450 Warszawa
Województwo Mazowieckie

tel: +48 22 619 22 41
e-mail: elektronika@itr.lukasiewicz.gov.pl

Osoba kontaktowa

średnie przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Elektronika
Sektor EDF : Materiały i komponenty, Przestrzeń kosmiczna, Transformacja cyfrowa
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : badanie elektroniki, montaż elektroniczny, PCB
Przykładowe produkty/usługi : Wykonujemy niemal wszystkie rodzaje PCB, zwierające różnego typu połączenia (via) z wykorzystaniem wielu gatunków laminatów. Przeprowadzamy montaż komponentów elektronicznych na różnych rodzajach PCB dla wielu zastosowań. Prowadzimy badania elektroniki, które są potwierdzone szczegółowymi raportami zawierającymi wyniki pomiarów i dokumentację zdjęciową.

Opis spółki

Wykonujemy PCB takie jak: jednostronne, dwustronne i wielowarstwowe, sztywne, sztywno-elastyczne i elastyczne, obwody na laminatach do pracy z sygnałami o wysokich częstotliwościach oraz o wysokiej gęstości upakowania HDI, a także obwody rozpraszające ciepło IMS. Podejmujemy się produkcji PCB w niestandardowych konstrukcjach jak: anteny o budowie kompozytowej, z radiatorami na warstwach wewnętrznych, na bazie materiału rezystywnego Inconel 600, z elementami biernymi, na podłożu ceramicznym oraz teflonowym.

Nasze wieloletnie doświadczenie w procesie montażu elektronicznego pozwala realizować wysoce zaawansowane technologicznie projekty nie tylko z sektora elektroniki użytkowej. Wykonujemy montaż dla urządzeń elektroniki militarnej, a także urządzeń eksploatowanych w warunkach przestrzeni kosmicznej. Oferujemy realizację usługi montażu elektronicznego w ramach partii prototypowych oraz małych, średnich i dużych serii. Podejmujemy się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu.

Prowadzimy badania niezawodnościowe elektroniki, włączając testy klimatyczne analizy niszczące jaki i nieniszczące połączeń, oparte na standardach międzynarodowych i/lub wytycznych Klienta.

Badania realizowane są w akredytowanym laboratorium.

Posiadamy System Zarządzania Jakością AQAP 2110.