Dane adresowe

ul. Cicha 19-27
85-650 Bydgoszcz
Województwo Kujawsko-Pomorskie

tel: +48 52 341 97 00
fax: +48 52 341 97 40
e-mail: teldat@teldat.com.pl

Osoba kontaktowa

średnie przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Elektronika, Inne
Sektor EDF : Cyber, Innowacyjne technologie obronne, Materiały i komponenty, Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność, Przewaga informacyjna (C4ISR), Symulacje i szkolenia, Technologie przełomowe, Walka lądowa, Walka powietrzna
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : firewall, ICT, routery, serwery, systemy łączności, teldat, telekomunikacja, zapory sieciowe
Przykładowe produkty/usługi : JAŚMIN - kompleksowy Wielodomenowy System Systemów Zarządzania Walką i Łączności. Jest szerokim zbiorem specjalistycznych narodowych systemów, urządzeń i oprogramowania, na bazie których sprawnie (jak z klocków) można budować i rozwijać zautomatyzowane, w pełni zintegrowane oraz rozlegle działające systemy zarządzania walką itp.

Opis spółki

TELDAT jest jedyną polską firmą z zakresu wojskowego ICT (także rozległych zautomatyzowanych systemów zarządzania walką i działaniami kryzysowymi). Blisko 30 lat dynamicznie i efektywnie działa w obszarach bezpieczeństwa i obrony, posiada w tej dziedzinie: największy narodowy i liczący się w świecie wysoko wyspecjalizowany potencjał (także inżynierski), szerokie kompetencje, zdolności oraz kompleksowe i zunifikowane, w niektórych płaszczyznach unikalne i referencyjne, cenione w kraju oraz za granicą rozwiązania sprzętowe i programowe.

Specjalizuje się w realizacji prac badawczo-rozwojowych, projektowaniu, produkowaniu, rozwijaniu, wdrażaniu i utrzymaniu (w tym zdalnym serwisowym nadzorze) specjalistycznych produktów teleinformatycznych, dedykowanych dla podmiotów realizujących zadania na rzecz bezpieczeństwa i obrony narodowej oraz sojuszniczej. Posiada niezbędne świadectwa, certyfikaty, inne uprawnienia oraz liczne nagrody i wyróżnienia, uzyskane za opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Całość ww. atrybutów pozycjonuje TELDAT w czołówce projektantów i producentów zintegrowanych (kompleksowych) systemów wsparcia (w tym automatyzacji) dowodzenia, działania wojsk i łączności, określanych systemami systemów.