Dane adresowe

ul. Łukasza Drewny 80
02-968 Warszawa
Województwo Mazowieckie

tel: +48 22 550 48 00
fax: +48 22 550 48 10
e-mail: biuro@transbit.com.pl

Osoba kontaktowa

średnie przedsiębiorstwo

Działalność spółki

Sektor działalności : Segment powietrzny, Segment lądowy, Elektronika
Sektor EDF : Cyber, Innowacyjne technologie obronne, Obrona powietrzna i przeciwrakietowa, Przetrwanie i ochrona wojsk, i mobilność, Przewaga informacyjna (C4ISR), Transformacja cyfrowa, Walka lądowa
Rodzaje produktów/usług oferowanych/nazwa firmy : centrale głosowe, kryptografia, oprogramowanie, radiolinie, radiostacja, routery, systemy komunikacyjne, systemy łączności, transbit
Przykładowe produkty/usługi : Radiostacja szerokopasmowa R-450C-01, Radiolinia cyfrowa R-460AM-2, Integrator radiowy CV-12r, Platforma routerowa RP-210-01, Certyfikowane terminale głosowe z szyfrowaniem PTS-T-01, System Monitorowania i Konfigurowania Obiektów - SMiKO.

Opis spółki

Firma Transbit została założona w 1987 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest tworzenie wojskowych systemów łączności – polowych i stacjonarnych.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu radiostacji szerokopasmowych, radiolinii wysokich przepływności oraz radiolinków do łączności z obiektami bezzałogowymi.

Dodatkowo firma produkuje urządzenia integrujące środki radiowe różnych producentów, routery, przełączniki i inne urządzenia sieciowe, a także serwery oraz systemy łączności głosowej w technologii VoIP. Większość produkowanych urządzeń spełnia wymagania Norm Obronnych dla grup od N.7 do N.11 i pracuje w trudnych warunkach środowiskowych. Urządzenia firmy Transbit występują w wielu systemach eksploatowanych w Siłach Zbrojnych RP, zarówno jawnych jak i niejawnych.

W Transbit utrzymywany jest system zarządzania jakością, który spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych i systemów teleinformatycznych wraz z oprogramowaniem oraz system zarządzania jakością oprogramowania, który spełnia wymagania normy AQAP 2210:2015 w zakresie wytwarzania, powielania, dostawy i utrzymania oprogramowania.